Baw się kolorami! 09.03.2018

Mam ostatnio słabość do łączenia bliskich sobie kolorów. Czerwień z fioletem albo różem prezentuje się zawsze ciekawie. W tej stylizacji postawiłam na mocne, niemal jaskrawe ich przykłady. Było to widać zwłaszcza w słońcu.

czerwona spódnica nakd

Punktem wyjścia do stworzenia tej stylizacji była czerwona asymetryczna spódnica z na-kd.com. Jej materiał delikatnie się błyszczy i pracuje z każdym ruchem, dzięki temu na żywo wygląda zachwycająco. Pomimo jej eleganckiego wydźwięku od początku wiedziałam, że chciałabym ją połączyć ze sportową górą. Idealnie do tego nadaje się czerwona bluza z kapturem z Zary, która również delikatnie odbija światło. Jak widzicie nie mogłam się zdecydować — wciągnięta, czy wypuszczona. Na zdjęciach możecie zatem zobaczyć obie wersje.

czerwona bluza Zara

czerwony totallook

Najmocniej w całym looku błyszczy się vintage’owa bomberka w najmodniejszym w tym roku, ultrafioletowym kolorze. Jak widać bomberkę można spokojnie zestawić nie tylko ze sportowym lookiem. 

Jeżeli jednak nie jesteście wysokie warto pomyśleć o wydłużeniu sylwetki w takim looku. Wtedy na pomoc przychodzi niezastąpiony obcas. Te czarne, klasyczne szpilki kupiłam w sklepie internetowym Brilu

długa bluza

sesja modowa szczecin

Jedynym dodatkiem w tym looku jest pluszowa, bordowa torebka. Na początku kiedy pojawił się w sklepach nie byłam do nich przekonana. Ten model jednak mnie ujął. Jest dość pojemna no i co najważniejsze — milusia!

ultrafioletowa bomberka

pluszowa torebka bershka

zakupy nakd.com


szpilki brilu

buty brilu

amerykańskie pancake szczecin

zic zac szczecinHoodieZara
spódnicana-kd.com
CoatVintage
ShoesBrilu.pl
BagBershka
PhotosPaula Kaftańska
LocationZic Zac Dinner