Kierunek NASA 10.03.2018

Witamy w latach 90tych!


Nie będziemy dziś skupiać się wbrew pozorom na modzie lat 90tych. Polecimy jednak do Ameryki i wylądujemy w przydrożnym zajeździe w Vancouver… 

To właśnie tam można byłoby spotkać Agentkę Scully z Archiwum X — pewną siebie kobietę, która swoim strojem zawsze podkreślała swoją pozycję i nie pozwalała sobie na dresscodowe faux pas.

Marynarka towarzyszyła jej zawsze — zwłaszcza ta oversizowa, z zaznaczonymi ramionami, jakby ukradziona z męskiej szafy. Moja Scully przekonała się już trochę do rozwiązań mniej tradycyjnych dlatego…

Restauracja Zic Zac Szczecin.

Do tej stylizacji wybrałam najbardziej amerykańskie spodnie pod słońcem — jeansy z wysokim stanem. Ten model z NA-KD nie jest jednak zwyczajny — ma rozcięte nogawki, tak, że ich dół eksponuje kostki (koniecznie poczytajcie o Split Seam). Dzięki takiemu krojowi moje nogi wydają się być o wiele dłuższe niż są w rzeczywistości! Kolor jeansów idealnie koresponduje z innymi kolorami użytymi w tej stylizacji.

P.S Jeżeli spodobały Wam się te spodnie, albo planujecie już wiosenne zakupy, mam dla Was niespodziankę — 20% na zakupy na stronie na-kd.com na hasło: JOANNAVI20PL <3


Myślę, że Scully mogłaby w takim stroju pojechac do Washyngtonu na spotkanie w siedzibie NASA. Żeby pokazać, że idzie z duchem czasu trzeba do tych amerykańskich klasyków jednak coś dodać.


Sesja portretowa szczecin.

Najbardziej rzucającym się elementem tej stylizacji są żółte szpilki z zamszu ze sklepu internetowego Brilu.pl. Już dziś mogę Wam to powiedzieć — to będą jedne z modniejszych butów tego sezon! Buty w takiej stylizacji muszą być wygodne, dlatego zdecydowałam się na takie o 8cm szpilce, które jednak, jak się okazało, dzięki wyprofilowaniu i skórzanej wkładce, są bardzo wygodne!

amerykańska restauracja szczecin

Diabeł tkwi jednak w szczegółach. Inspiracją do tej stylizacji był trend…paznokciowy! Od dawna obserwuję układy słoneczne, gwiezdne znaki zodiaków i gwiazdki misternie przeniesione na paznokcie. W 2018 roku taki manicure z pewnością zawróci niejednej dziewczynie, dlatego już niebawem zaprezentujemy (Manuesti i ja) Wam post poświęcony tylko niemu! Złote cyrkonie na paznokciach, zwłaszcza w świetle promieni słonecznych idealnie oddają gwiezdny klimat.

apaszka z motywem nasa

Oprócz wyraźnie tematycznej apaszki miałam na sobie gromadkę moich ulubionych złotych dodatków — złoty elektroniczny zegarek, bransoletkę Chrystalis i kilka złotych pierścionków. A żeby jedną nogą pozostać w dzisiejszych czasach, cały look uzupełniłam T-shirtem z hashtagami, który sama wykonałam na HashMag Lounge w Berlinie.

street style szczecin

spodnie z nakd

wygodne jeansy

zamszowe szpilki brilu

dodatki do kraty

modne paznokcie szczecin

jak nosić marynarkę oversize

żółte szpilki brilu

Jeżeli nie ta kurtka, to nie wiem co mogłoby charakteryzować kosmiczną lekkość. To moja pierwsza puchówka w życiu (te kupowane przez mamę w podstawówce się nie liczą. Mamo, pamiętam). Kiedy zobaczyłam ją na stronie Answear spodobał mi się jej krój i czarny, lekko odbijający światło materiał. Dzięki długości do ud, dużemu kapturowi i podwójnemu zapięciu jest niezwykle wygodna i ciepła. Odkąd ją mam zakładam ją nawet do stylizacji ze szpilkami!

answear marka własna

blogerka answear

czarna puchówka do ud


Zdjęcia zostały wykonane dzięki uprzejmości restauracji Zic-Zac Dinner w SzczeciniemarynarkaSecond Hand
TrousersNA-KD.com
t-shirtDIY
szpilkiBrilu.pl
apaszkaBershka
kurtkaAnswear
FotoPaula Kaftańska