Brokatowa kreska i tafla wody na ustach 18.11.2017

Dziś będzie trochę inaczej. Zapraszam was na post, który stworzyłam razem z Agatą Maślak — wizażystką, która malowała mnie do tej sesji: Modniej już nie będzie.

Korzystając z naszego spotkania postanowiłyśmy pokazać Wam najnowsze trendy w makijażu, które mogą Wam się niebawem przydać.

Poniższe zdjęcia wykonałam jeszcze przed sesją, tak byście mogli zobaczyć makijaż w nienaruszonym stanie.

Makijaż
W czerwonym

Agata Maślak: 

W jesiennym makijażu Asi główną rolę odgrywa brokatowa kreska. To wciąż oryginalne i przyciągające uwagę zdobienie. Błyszczące drobinki, zauważyć można było m.in. na modelkach podczas pokazu Tomma Hilfingera w trendach jesiennych. Te najbardziej HOT kolory to złoto, niebieski, zieleń i, te które na oku ma właśnie Joannavi: czerwony i fioletowy. To też idealny dodatek do makijażu Andrzejkowego czy Sylwestrowego. Nie mogę również, nie wspomnieć o ustach! W tym sezonie mat schodzi na drugi plan. Na topie jest efekt "tafli wody". Usta pełne objętości, w totalnym błysku. Ten trend zdecydowanie trafia w mój gust . Niezastąpiony przy tym jest Błyszczyk od marki Dior — Dior Lip Maximizer, delikatnie mrowiący w usta, dający efekt optycznego ich powiększenia.

Błyszczyk

Makijaż wpisał się idealnie w kolorystyczne trendy tego sezonu. Czerwień została przeniesiona z ust na oczy i pokazana w wyjątkowym burgundowo-bordowym wydaniu. Na moją prośbę Agata zastosowała delikatnie chłodną paletę barw.

Burgundowo bordowo
Mocny makijaż
Świetny makijaż
Mam coś na oku
<

Do makijażu użyte zostały:

Oczy: 

Twarz: 

Brwi: 

<

Usta: 

Koniecznie dajcie nam znać jak podoba Wam się taki post i makijaż!

Któraś z Was skusiłaby się na taką kreskę?Makijaż: Agata Maślak

Zdjęcia: Paula Kaftańska


Więcej zdjęć z sesji: TUTAJ.