Fashion Blogger Cafe THE BEACH 28.07.2017

W lipcu w Berlinie odbyła się najważniejsza impreza dla bloggerów w tej części Europy. Fashion Blogger Cafe to wydarzenie którego nie sposób ominąć. Raz na pół roku, przy okazji tygodnia mody w Berlinie zapraszają w swoje progi wyselekcjonowaną grupę 100-200 blogerów. W tym roku można było tam spotkać min. Anthudie ( <3 ) czy Erika Scholz’a i wielu, wielu innych.


Tegoroczna edycja THE BEACH odbyła się w genialnej lokalizacji, plaży w środku miasta. Na gości czekały leżaki, bar z kawą oraz szampanem Lillet, lunch od Foodory, stanowisko z nowościami kosmetycznymi marki p2 Cosmetics, przepiękny stół z kwiatami do tworzenia autorskich bukietów tollwasblumenmachen.de i stanowisko Neo Nail przy którym spędziłam najwięcej czasu.

Z nowymi, brokatowymi paznokciami Neo Nail mogłam ruszyć na dalsze zwiedzanie naszej blogerskiej przystani.

W tym roku postawiłam na błękit. Spodnie i marynarka, która widzicie na zdjęciach to przybrane rodzeństwo dorwane w second handzie w Szczecinie za ok 8zł. Pod spodem — bezowy strój kąpielowy Moiess Jessici Mercedes. Postawiłam na złote dodatki-  zegarek Armaniego, kolczyki i pierścionki ze Stradivariusa oraz moje ulubione transparentne szpilki z DeeZee.


Uwielbiam tę imprezę ze względu na możliwość spotkania tylu wielbicieli nowych trendów w jednym miejscu. Na miejscu byłam jedyną szczecinską blogerką i z tego co wiem, jedyną blogerką z Polski, ale wszyscy których tam spotkałam mówili jednym językiem — językiem mody.

Już nie mogę doczekać się Fashion Week’a w 2018 roku i kolejnej edycji Fashion Blogger Cafe organizowanej przed styleranking.de