Test kosmetyków eparence 31.10.2016

Jesień nas nie upiększa. Opalenizna znika ( o tym jak to zatrzymać tutaj, włosy stają się matowe, a na twarzy pojawiają się cienie pod oczami. To właśnie na ich zwalczaniu, usuwaniu i zakrywaniu skupiałam się przez ostatnie tygodnie. Dziś zaprezentuje wam efekty testowania kremu Eparence Radiance Effect.

Co z oczu…

Ciekawe jest, że firma Eparence produkuje kosmetyki dbające tylko o okolice oczu. W asortymencie znajdziemy:

Oraz dla mężczyzn:

I tyle. Możecie sami sprawdzić na www.eparence.com/produkty. Nie ma tam nic oprócz 6 kremów… I bardzo dobrze! Ta polska marka skupia się tylko i wyłącznie na tych 6 produktach, oznacza to, że cały rozwój i badania inwestowane są tylko w nie, a co za ty idzie — są prawdziwie dopieszczone.

Test kosmetyków eparence

Jak widzicie ja wybrałam krem korygujący cienie pod oczami.

Dzięki skoncentrowanej i lekkiej formule wystarczy zaaplikować odrobinkę kremu, a pokryje ona szczelnie cały obszar cieni. Krem nie lepi się i dobrze wchłania. Może być stosowany na noc jak i na dzień, jako baza pod makijaż.

Skład i działanie: Lipopetydy, N-hydroksysukcyamid i chryzyna znacząco redukują brązowe i niebieskie zasinienia pod oczami przez kompleksowanie żelaza, obkurczają naczynia krwionośne i stymulują enzymy usuwające bilirubinę. Cholina ze słonecznika działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę. Dodatkowo kompleks EYE TOTAL™ ujędrnia i wygładza twarz.*

Test kosmetyków eparence
Test kosmetyków eparence

Więcej: www.eparence.com


Konkurs

Chcesz ze mną przetestować ten krem? 

1. Udostępnij link do tego posta na swoim facebooku ( http://joannavi.com/187.html )

2. Napisz pod udostępnionym linkiem, które próbki chcesz otrzymać

3. Jeżeli chcesz — oznacz w poście na facebooku znajomych. Oni również mogą wygrać swój zestaw próbek. 

Konkurs trwa do 8 listopada 2016r.