Niezawodne połączenie 29.10.2016

Biały top, jeansy, ramoneska. Czy ktoś z was zna bardziej klasyczny zestaw, z tak dużą ilością możliwych modyfikacji? Wystarczy bowiem, że złożymy trampki i plecaczek -otrzymamy sportowy outfit albo odwrotnie, dzięki szpilkom i kopertówce stylizację w sam raz na wieczorowe wyjście. 

Dziś postawiłam na codzienny look.

Potrzebowałam białej, klasycznej bluzki na ramiączkach nawiązującej do tych inspirowanych koszulą nocną. Potraktowałam zatem owe inspiracje bardzo dosłownie i zrobiłam ją z długiej koszuli nocnej. ( dowód na instagramie ;) ). 

Żeby całość nie wydawała się zbyt elegancka postawiłam na luźny krój jeansów. Ten model z Bershki prawie odpowiada mojemu poszukiwanemu od dawna ideałowi, ale tylko prawie, więc szukam dalej… 

Niezawodne połączenie
Niezawodne połączenie
Niezawodne połączenie
Niezawodne połączenie
Niezawodne połączenie
Niezawodne połączenie
Niezawodne połączenie

O co chodzi z tymi włosami? Przecież nic w nich nie zmieniałam, oprócz długości, która…stała się dłuższa! Niedawno odkryłam Cameron Hair— stronę z produktami do przedłużania włosów. Jak wiecie, mam obsesje na punkcie moich włosów, bałam się zatem cokolwiek z nimi robić. Metoda doczepiania jest jednak nieinwazyjna, a kolor jak widzicie — nie do odróżnienia!

Zakochałam się w tych doczepkach.

Obiecuję Wam (dla tych którzy nie widzieli prezentacji na snapchacie) w styczniu/lutym, kiedy planuję zacząc nagrywać dla Was filmiki pokażę Wam te cuda.

No i co ważne — cena — jest baaardzo przystepna. Sprawdźcie na www.cameron-hair.pl

Dodatki

Widzicie to maleństwo? Mini torebki na pasku, inspirowane westernowymi strojami kobiet są jednym z moich ulubionych trendów w dodatkach w tym sezonie. W Polsce nie zagościł on jeszcze na dobre (świadczy o tym asortyment sklepów). Liczę jednak na to, że za rok ten stan rzeczy się zmieni. 

Niezawodne połączenie

Idąc dalej za torebkowymi inspiracjami — żadna mnie dawno tak nie zauroczyła jak ta z Butiku Opera.  Prawdziwa skóra, ponadczasowy krój, w taką torebkę warto zainwestować.

Niezawodne połączenie
TopDIY
TrousersBershka
SweaterSH
JacketBoutique
Mini Bag na paskuSH
Bag
Opera
ShoesSH
PhotosPaula Kaftańska Photography