Must have: Torebki Mango 2019 08.03.2019

O tej serii postów pieszczotliwie nazywanych przeze mnie "co by było gdyby" myślałam już od dawna. Chcę pokazywać Wam w niej produkty z sieciówek, które moim zdaniem zasługują na uwagę, a których sama nie mogę mieć.

Cofamy się w ten sposób do mich czasów dzieciństwa, kiedy to rozmarzona siedziałam z Avantii w ręce i robiłam wyimaginowane zakupy wybierając co najbardziej podoba mi się z danej strony.


Dziś skupimy się na torebkach dostępnych w Mango. Wiosną (bo na nią przygotowuję już swoją szafę) możemy pozwolić sobie na mniejsze i bardziej wymyślne torebki. Znajdziecie tu przykłady szylkretowych kuferków, plecionych z koralików torebek na łańcuszku czy już dość klasyczną, czarną nerkę.

1. Przeźroczysty kuferek z pleksi

Ta torebka na 100% trafi do mojej kolekcji przeźroczystych cudeniek! Forma, wykonanie, wszystko jest takie jak trzeba no i ten efekty! Jest to jednocześnie dość wymagająca torebka ( bałagan w niej nie wchodzi w grę). Największy plus — będzie do wszystkiego pasować ;)

Znajdziecie są TUTAJ w promocyjnej cenie.


2. Torebka tote ze wzorem krokodylej skóry

Gdybyście jeszcze kilka miesięcy temu mnie zapytali czy podoba mi się ta torebka wywróciłabym tylko oczami. Jednak teraz ten kwadratowy uchwyt wyjątkowo mnie w niej przyciąga. Jest to jednocześnie jedyna tak pojemna propozycja w tym zestawieniu. Idealna na cały rok!

Zobaczycie ją TUTAJ.

tekst

3. Czarna nerka

Ta czarna, grubo pikowana nerka dzięki doczepianemu łańcuszkowi szybko może stać się klasyczną torebką. Jest to najbardziej przystępna torebka z całej tej listy — w moim przypadku idealnie sprawdziłaby się wieczorowe wyjścia i szybkie wypady na miasto.

Torebkę znajdziecie TUTAJ

4. Torebka z pleksi z koralami

Ta szylkretowa propozycja od Mango wyjątkowo zdobyła moje serce. Wiem, że spodoba się ona głównie wielbicielkom stylu retro i vintage, ale ze względu na swoją bardzo ciekawą formę idealnie sprawdzi się w szafie minimalistki. Proste stylizacje, takie jak totallooki w kolorach ziemi czy klasyczne sukienki dzięki demu jednemu dodatkowi na pewno zostaną zauważone i zyskają więcej stylowego sznytu.

Więcej o niej znajdziecie TUTAJ


5. Szylkretowy kuferek wersja mini

Do kupienia TUTAJ

6.Torebka z drewnianych koralików

Kolejna propozycja nie pozwalająca na bałagan w torebce. To koralikowe cudo idealnie sprawdzi się latem. Zwłaszcza jako dodatek do lnianych kompletów i sukienek.

Do kupienia TUTAJ