Skarpetki ze szpilkami? 06.03.2019

Nie jest to stricte jesienna stylizacja, może dlatego, że w tym roku jesień zaskakuje. Zaskakujące może też być dla niektórych połączenie szpilek i skarpetek. Dla mnie to idealne rozwiązanie na nieco chłodniejsze dni i na urozmaicenie klasycznej stylizacji.

Odkąd kilka lat temu Miu Miu przypomniała o tym trendzie, coraz częściej wraca on na wybieg. Niedawno skarpetki ubrane do sandałków czy szpilek promowało Fendi, Gucci, Prada i wielu innych projektantów.

Ja zdecydowałam się na musztardowe skarpetki ze sklepu Nanushki. Mój cel na jesień? Mieć je jeszcze w kilku innych kolorach! Ten model ( Miodowy miesiąc) idealnie pasuje do klasycznych, czarnych szpilek Brilu.

Całość zachowałam w czerni, tak aby kolorowy akcent jeszcze bardziej się wyróżniał. Obawiałam się, że koronkowa sukienka Lulu Fashion jest zbyt wyjściowa, a jednak idealnie wpasowała się w klimat tej stylizacji. To jeden z klasyków, które warto mieć w szafie — zarówno na oficjalne jak i codzienne wyjścia.

Za dodatek posłużyła mi jedynie czarna, drewniana torebka, którą znalazłam w Second Handzie oraz moja ukochana bransoletka Chrysalis.

A w tle: Moje ukochane szczecińskie kamienice!

Skusicie się w tym sezonie na skarpetkowy trend?
DressLulu Fashion by Adrianna Okoń
skarpetkiNanushki
ShoesBrilu
BagSecond Hand
bransoletkaChrysalis
PhotosKacper Kuniszek