Fioletowy asymetryczny frencz 07.04.2018

Przed Wami kolejne paznokciowe inspiracje na wiosnę-lato 2018. Jeżeli ciekawi Was więcej prac MANUESTI i naszych pomysłów na urozmaicenie wyglądu paznokci, zajrzyjcie do zakładki beauty!

W tym poście możecie zobaczyć fantazję na temat kolorowego francuza. Aby zaprezentować oba wybrane kolory (fiolet i lilę) postanowiłyśmy zmiksować je na płytce w formie geometrycznych, znachodzących na siebie części. 

Dodatkowo dwa paznokcie na każdej dłoni ozdobiłyśmy w całości użytymi kolorami.

W salonie MANUESTI wykonanie takiej wariacji zajęło dosłownie chwilkę! Sylwia malowała bowiem wszystko bez użycia tasiemek.

Taki kolorowy francuz jest idealną propozycją dla Pań szukających pomysłu na paznokcie proste, ale ciekawe. Dzięki wykorzystaniu dwóch kolorów możemy wykonać niezliczoną ilość wariacji. Połączenie odcieni różu, czy nude zagwarantuje nam minimalistyczny, pasujący do wszystkiego look. Połączenie dwóch różnych kolorów z innych palet — np. różu z zielenią, czy pomarańczu z fioletem, zapewni przyciągającą wzrok stylizację. My postawiłyśmy jednak na najmodniejsze kolory w tym sezonie.

Macie pytania odnośnie tej stylizacji albo chcecie umówić się na inne genialne paznokcie? Skontaktujcie się z MANUESTI.


P.S Więcej zdjęć z tej sesji możecie zobaczyć TUTAJ.