Fiolet, jedwab i skarpetki w kropki 17.04.2018

Ta stylizacja chodziła mi od dawna po głowie. Kiedy w końcu na horyzoncie widać wiosnę, mogę się nią pochwalić.  Tak po cichu liczę na to, że powrót słońca spowoduje też powrót dobrej energii(przepędzi wszystkie problemy i choróbska) i w tym tygodniu zaskoczę Was jeszcze niejednym postem.

Na tę stylizacje składa się mieszanka klasycznych elementów garderoby, takich, które każda z nas powinna posiadać oraz tych bardziej wyszukanych, dzięki którym jej proste elementy nabiorą modowego sznytu.

I tak na klasyczny, czarny sweter z dekoltem V z na-kd.com, na który swoją drogą od dawna się czaiłam, narzuciłam różową, dwustronną bomberkę. Taka kurtka nie tylko przełamuje elegancki styl całej stylizacji — jest też ciepła i chroni przed wczesnowiosennym wiatrem. Jej urok jest tym większy, że kupiłam ją w ciuchbudzie. Dzięki temu elementy takie jak naszywki i hafty wyglądają autentycznie i unikatowo.

Bazom tej stylizacji jest śliwkowa, jedwabna spódnica. Oprócz głębokiego, soczystego koloru ujął mnie jej efekt w ruchu. Z każdym krokiem delikatnie odbija światło. Ze względu na jej długość i moje wymiary zestawiłam ją z czarnymi szpilkami ze sklepu internetowego Brilu. Dzięki temu, że są zamszowe nie zabierają błyszczących pierwszych skrzypiec spódnicy.

Najbardziej kontrowersyjnym, a zarazem moim ulubionym elementem tej stylizacji są skarpetki w kropki. Jak nosić skarpetki do szpilek? W tym sezonie pokażę Wam moje ulubione sposoby.

Najważniejsze dodatki w tej stylizacji to pierwszy wydanie polskiego Vogue’a, goździki (ulubione kwiaty autorki paznokci) i drobna biżuteria z kamyczkami. 

Przystanek w trakcie sesji na kawę to zawsze dobry pomysł!              Miejsce: Columbus Medyk Szczecin

Kolczyki ze strony www.atwora.pl

Niezwykle ważnym elementem każdej stylizacji są paznokcie. O tej wariacji na temat kolorowego francuza w wykonaniu MANUESTI przeczytacie w TYM poście.

CoatSecond Hand
SweaterNA-KD.com
SkirtH&M
ShoesBrilu.pl
kolczykiatwora.pl
PhotosPaula Kaftańska