Musztardowa sukienka z falbanami 01.07.2017

Hey!

Po długiej przerwie spowodowanej cudownym etapem w życiu każdego studenta ( sesja challenge). Powracam do Was z musztardową sukienką z falbanami. Falbany znajdują się na dolnej części spódnicy i rękawach, niektórym mogłoby to przeszkadzać, ale ja je uwielbiam! Więc jeżeli chcecie zwrócić uwagę na Waszą stylizację — inwestujcie w falbany ;) 

Kolorem, który idealnie eksponuje musztardowy jest czerń. Dlatego do tej stylizacji wybrałam czarne botki za kostkę z dużym szpicem i mały plecaczek Tommy Hilfiger. Dla tych, którzy pytali się mnie o niego na instagramie — (TUTAJ znajdziecie kilka bardzo podobnych modeli, wszystkie o minus 30% tańsze, tak jak każda rzecz na www.americanoutlet.pl w tym miesiącu na hasło SUMMERSALE)

Jak to z sukienkami Vubu jest, musicie bardzo zwracać uwagę na rozmiar ja wybrałam M, aby była lekko dłuższa ( pamiętajcie, że falbaniste doły sukienek są lekkie i mogą łatwo lecieć do góry ;) ). Ten model nie ma zakreślonej talii — dół jest odcięty na wysokości bioder. Brak talii i falbany powiększy Was o dobry rozmiar. Warto o tym pamiętać.DressVubu.pl
ShoesSecond Hand
BackpackTommy Hilfiger/ americanoutlet.pl
GlassesPull&Bear

PhotosZetjot