Garnitur na sportowo 13.03.2017

Garnitur za 6 złotych.

Uwielbiam garnitury! Niestety znalezienie idealnie dopasowanego i nie rujnującego budżetu garnituru jest nie lada wyzwaniem. Tu na pomoc przychodzą ciuchbudy i o tyle o ile ciężko będzie z idealnym dopasowaniem, o tyle cena dobrze to rekompensuje. Ten kosztował 6 zł.

Garnitur na sportowo
Garnitur z second handu z butami z Outletmax.pl i t-shirtem z Zary z napisem
Garnitur z butami z Outletmax.pl

Tylko nie szpilki!

Druga problematyczna sprawa związana z noszeniem garnituru dotyczy tego jak go nosić ( tu znajdziecie kilka inspiracji). A dokładnie rzecz ujmujące tego z czym go nosić. Swego czasu popełniłam dość spory garniturowy błąd. Do eleganckiego, prążkowanego kompletu ubrałam…szpilki (tutaj).

Stylizacja ta byłaby odpowiednia tylko w 2 przypadkach: gdybym miała 50 lat lub gdybym szła na spotkanie z prezesem rady ministrów. Dla uszczegółowienia — nic w trakcie robienia tych zdjęć nie miało miejsca.

Tym razem wybranie dodatków było dla mnie oczywiste. Pod marynarkę założyłam biały t-shirt z napisem ( oraz wyciągnęłam jego tylną część ze spodni), a do tego białe, klasyczne adidasy.

Garnitur z second handu z butami z Outletmax.pl
Garnitur z second handu
Garnitur na sportowo
Garnitur na sportowo

Tak ujęty garnitur jest "lekki" tzn. nie jest taki poważny jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać, dodaje nam swobody i wywiera wrażenie nonszalanckiego.

Garnitur na sportowo
Garnitur z second handu
garniturSecond Hand
ShoesAdidas/Outletmax.pl
JacketSecond Hand
PhotosFabryka Portertów
MakeupFabryka Portretów