Domowe spa 12.08.2016

Jako kolejne pod testową lupę trafiają Ampułki od Yasumi. 

Ja wybrałam dla siebie MedBox Hydrating — zestaw ampułek nawilżających. W międzyczasie zorientowałam się, że pozostałe opcje tj. Whitening — ampułki niwelujące przebarwienia i Anti-Acne — zapobiegające objawom trądzika też by mi się przydały ^^ ( 4 opcja to Anti-Aging — ampułki o działaniu przeciwzmarszczkowym.Z tymi jeszcze chwilę poczekam. Chwilkę…).

Każdy box zawiera komplet 5 ampułek, miseczkę i pędzelek.

Domowe spa
Domowe spa
Domowe spa

W moim pudełku znalazłam 2 ampułki Dry Skin, 2 ampułki Hyaluronic i 1 ampułkę Marine Collagen.  

Domowe spa

Ampułka Dry Skin ma za zadanie nawilżać i wzmacniać barierę ochronną skóry. Zawiera min: Lipidure, kwas hialuronowy, glicerynę, miód i pektyny.

Domowe spa

Ampułka o nazwie Hyaluronic nie zaskakuje i zawiera.. kwas hialuronowy. To ten odpowiedzialny za wiązanie związków wody w skórze i jej elastyczność.

Domowe spa

Ostatnia ampułka zawiera kolagen morski. Dzięki temu chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i dba o jej sprężystość.

Domowe spa
Domowe spa
Domowe spa
Domowe spa

Pędzelek do aplikowania oprócz oczywistych zalet takich jak i wygoda i higiena jest świetną opcją dla osób potrzebujących chwilki wyciszenia. Po całym dniu pracy ( albo nic nie robienia bo są wakacje) miło jest mieć swój codzienny beauty rytuał — ten zestaw to umożliwia.

Domowe spa

TURBO 6 dniowa kuracja 

Postanowiłam skumulować możliwości tego produktu dla osiągnięcia jak najlepszego i najszybszego efektu. Po 6 dniach stosowania ampułek ( i tylko ich! odstawiłam wszystkie kremy itp.) skóra jest gładka i dobrze nawodniona — u mnie jest to od razu widoczne. No i co najważniejsze, nie jest ściągnięta.


Ciekawa jestem jak działają pozostałe ampułki. Jeśli ktoś z Was ich próbował, dajcie znać!:)

MedBox do kupienia tutaj