Zamsz z wybiegów 11.08.2016

Te spodnie czekały na swoją premierę ponad rok. Cicho schowane w szafie — może do obcięcia, może na szaloną sesję… Doczekały się na szczęście czasu kiedy mogłyby zawojować niejeden wybieg.

Najprzyjemniejszy po welurze.

Po pierwsze materiał. Zamsz przemierzał wybiegi u Gucci, Chanel czy Ralpha Laurena, zwłaszcza u Laurena. Od stóp do głów — zamszowe są buty, torebka, kamizelka i spodnie. Największą uwagę przykuwa jednak brązowy zamszowy garnitur. Jedyne co w nim damskie to modelka, która go nosi. Tak zamsz wkrada się po cichu do damskiej szafy ( a w mojej przestaje się chować).

Daj spokój z tym boho.

Zamszowe nie mają być sukienki, lekkie kamizelki czy kurtki z frędzlami. Zamsz króluje pośród spodni, długich płaszczów i kompletów. Ma być wytworny, pokazany na pierwszym planie oraz

męski

Ten trend coraz bardziej przypada mi do gustu. Jak nigdy mam ochotę wskoczyć w garnitur Calvina Klaina czy Max Mary — z szerokimi długimi spodniami, obszernymi marynarkami i głębokim dekoltem.


Hity sezonu — zamszowe spodnie  i skórzany top. Artefakty gratis:)

Spodni na pierwszy plan! 

Ciężko było dobrać do nich odpowiednią bluzkę. Nie mogła być zbyt lekka by nie iść w stronę boho, nie mogła być również zbyt ciężka by nie zamknąć sylwetki ( spodnie i tak dostatecznie ją pogrubiają). Gdybym szła na festiwal — wybrałabym ciekawy ozdobny stanik, ale że szłam do H&M