Kwiatowa sukienka Colien 16.09.2022

W tym poście zobaczycie jak dwa elementy potrafią zmienić wyraz ubrania. 

Drapowana sukienka Colien, którą widzicie na zdjęciach sama w sobie jest niezwykle urocza. Pastelowe, żółto-fioletowe kwiaty tworzą drobny, nieprzytłaczający wzór. Dzięki temu można spokojnie stylizować ją w codziennych sytuacjach. Jej długość i zalotnie odsłonięte ramie są natomiast zachętą do eksperymentowania z bardziej wyjściowymi momentami. 

sukienka_colien

Ja postanowiłam oba te klimaty połączyć dobierając do niej białe kozaki i białą puff opaskę na głowę. Dzięki dwóm takim dodatkom klimat retro gwarantowany! Kozaki te klasycznie będą przeżywać u mnie rozkwit jesienią, ale już teraz pasują do wielu letnich kreacji Gdyby tylko nie były ocieplane…

sukienka colien

blogerka ze szczecina

Taka sukienka to dla mnie zabawa formą i danie upustu słodyczy po tych bardziej klasycznych stylizacjach. Dodatkowym plusem tego modelu jest to, że pomaga formować sylwetkę. Materiał ładnie, ale dzięki drabowaniom, dyskretnie opina sylwetkę.

Jak jeszcze wystylizować tę sukienkę? 

To szczegółowo pokazałam i omówiłam w aplikacji Corner, przy współpracy z którą miałam możliwość bliższego poznania marki Colien. 

sukienka_w_kwiaty_colien

sandy_sukienka_colien
DressColien/Corner
ShoesAsos
siatkaHoqz


PhotosPiszę Światłem
LocationPoranek