4 plakaty, a tyle szczęścia czyli... 06.08.2021

Moje nowe mieszkanie, będące do tej pory największym "projektem" w moim życiu powoli dojrzewa i nabiera kształtu. Wymarzone kamieniczne sklepienia, ponad 3 metrowe ściany, oryginalna stolarka… To wszystko stanowi bardzo delikatny trzon całości. 

W salonie nie ma szafy, komody czy jakiegokolwiek mebla do przechowywania. Zależało mi na swoistej lekkości i minimalizmie (chociaż patrząc na poniższe zdjęcia można by spokojnie powiedzieć, że nie mam o nim pojęcia).


Jedną z trzech stref w dużym pokoju jest właśnie ta ściana z półkami. Stanowi ona mój wspomnieniowo-kreatywny kącik. To tu również póki co zaimplikowana została "ściana na ramki". Zanim zdecyduje się, czy na przeciwległej, ukośnej ścianie urządzę (zgodnie z pierwotnymi planami)  ścianę pokrytą od góry do dołu ramkami nacieszę się nimi w tym miejscu. 

Tutaj również składuje część ulubionych lub czekających w kolejce do przeczytania tytułów, porcelanowe zdobycze z drugiej ręki i białe kartony — pełniące funkcję brakujących "komodowch" szuflad.

Bazą całego projektu była największa (70x100cm) orzechowa rama. Z jednej strony ciekawie skaluje przestrzeń podkreślając wielkość całego regału, z drugiej służy mi za…schowek! Za taką antyramą zmieściłam mini "barek" czyli 2 przepiękne butelki mojego ulubionego ginu, serwetki i podkładki na stół i jeszcze kilka innych pierdół ;)

Jak możecie zauważyć zdecydowałam się na zróżnicowanie ram — 3 z nich są czarne i matowe, a wspomniany wyżej kolos to orzechowa robota. Taki zabieg nie tylko urozmaica zestawienie. Płynnie łączy także dużą ramę z podłogą, dzięki temu będzie ona pasować wszędzie, gdzie akurat postanowię ją postawić.

Spośród wszystkich dostępnych na Poster Store rozmiarów ramek na plakaty wybrałam tylko 3 — a najmniejszy z nich to A4. Każda mniejsza ramka "zginęłaby" bezpowrotnie na tak dużej ścianie.

Na zdjęciach możecie zobaczyć następujące plakaty (od najmniejszych):


1. Wstążka nr.1 

2. Wstążka nr.2

3. Stado ptaków

4. One Line Art No3 

5. Pociągnięcie pędzla


Na te i inne plakaty z PosterStore mam dla Was specjalny kod rabatowy!


Dla tych z Was, których interesuje moja opinia na temat zamówienia z tego sklepu:

Ramy i plakaty przychodzą świetnie, a jednocześnie rozsądnie zabezpieczone. W ramach znajduje się plastik, nie szkło, chociaż w ogóle nie widać tego na pierwszy rzut oka. Dla mnie — nie ma różnicy ;) Druk samych plakatów jest naprawdę wysokiej jakości, nie jestem jednak w stanie powiedzieć jak wyglądać będą bardziej kolorowe plakaty.


Post powstał przy współpracy z PosterStore.pl