To.kawa vibe 07.11.2020

Ostatnio marzy mi się sporo prostych rzeczy. Np. samotne popołudnie z książką, kawa i notatnikiem. Kiedy jeszcze pracowałam zdalnie, przynajmniej raz w tygodniu urządzałam sobie takie sesje — obligatoryjnie, co by się nie działo, wypadałam z domu, na kilka godzin. Taka powiedzmy higiena pracy freelancera. 

Joannavi w to.kawa

Odkrywszy To.Kawa na Dubois wiedziałam, że tu spędzenie kilku godzin przy kawie nie będzie problemem. Przestronne, jasne wnętrze kawiarni sprzyja kreatywnemu zbieraniu myśli. Duże okna z siedziskami, ciepłe barwy, surowe meble i przemiła obsługa sprawiają, że czujesz się tam zawsze proszonym gościem, oddaje to także idealnie filozofię hygge, którą kierują się właściciele miejsca.

 No i jak wiedzie — lubię lokalne inicjatywy. Lubię, kiedy pasjonaci spotykają się i tworzą coś dla innych. I tak było w tym przypadku. W miejscu tym niemalże (a może i dosłownie jeżeli pomyślimy o wypalanej na miejscu kawie) pasje i świadomość odpowiedzialności społecznej — dania są wegańskie i wegetariańskie, tworzone sezonowo, wspierając lokalnych przedsiębiorców.

Co mnie niezwykle cieszy — To.Kawa możecie znaleźć na aplikacji Too Good To Go! <3

Ja na taką kreatywną kawę wybrałam się tam z Magdą, pasjonatką fotografii i ładnych rzeczy. Fotograficzne efekty tego spotkania możecie zobaczyć w tym i następnym poście.

Satynowa sukienka, którą widzicie na zdjęciach, to jedna z ulubionych letnich opcji w pracy. Elegancka, ale bez pompy. Wygodna, ale ciekawa. Idealnie pasuje do adidasów i do szpilek, a kiedy trzeba nadać jej eleganckiego sznytu — wystarczy narzucić marynarkę. Ten krój posiadam w 3 kolorach i niesamowicie go Wam polecam.

blogerka szczecinPhotosMadzia Krawczyk