Damski beżowy garnitur 29.03.2020

Jak część z Was wie od kilku lat zajmuję się pracą jak osobista stylistka w Szczecinie i poza poza jego granicami*. Dziś postanowiłam pokazać Wam strój z takiego spotkania. Na zakupy ubieram się wygodnie, kiedy jednak spotykam się z klientem na kawę żeby zaplanować naszą współpracę, albo dokonać analizy stylu przed zakupami, mogę pozwolić sobie na szpilki i mniej mobilny strój.


stylistka Szczecin


Dwie torebki na raz. 

Teczkę z komputerem i kalendarzem zostawiam na wieszaku/chowam gdzieś pod stołem, a mini torebkę ze wszystkimi ważnymi rzeczami trzymam przy sobie. Na zdjęciu widzicie Amelię — skórzaną torebkę marki Fabiola. Ten model ma w środku 2 przegródki, a co za tym idzie trochę więcej miejsca niż pojedyncza wersja. Zmieści mi się tak telefon, ładowarka, karty i klucze oraz wszystkie inne małe potrzebne pierdoły.


fabiola Amelia XS
Torebka Fabiola — Amelia XS II komorowa w brązowej łusce mat ze złotymi okuciami i grawerem.


zakupy ze stylistką w Szczecinie


Jak dobrać beż/nude do urody?

Beż to zaraz obok szarego jeden z najbardziej lubianych jesiennych bazowych kolorów. Jednak niewiele z nas zdaje sobie sprawę, że źle dobrany potrafi bardzo zaszkodzić naszej urodzie. Kupując beżowe ubrania, nie odrywajcie z nich metek — sprawdźcie jak wyglądacie w nich w świetle naturalnym i jak współgrają z nimi inne elementy waszej garderoby. Przetestujecie różne odcienie nude. Blade często wydobywają niedoskonałości cery u brunetek, wpadające w szarość dodają klasy blondynkom, ciepłe, camelowe podkreślają ciepłe tony u szatynek i rudychDoradca wizerunkowy Szczecin


Damski garnitur to jeden z moich ulubionych power elementów garderoby. Sprawia, że czujesz się w nim pewna siebie i ważna. Nawet na szpilkach możesz pozwolić sobie na wypięcie piersi do przodu. 

Model garnituru który wybrałam ma dość luźny krój, dzięki czemu czuję się w nim swobodnie i „na miejscu” nawet w trakcie czwartkowego wypadu na kawę.

 

Roksana Fydrych


beżowy damski garnitur


stylistka modowa szczecin


Damski garnitur Szczecin


Jeżeli chcesz zmienić swój styl, potrzebujesz dostosować garderobę do wykonywanego zawodu lub potrzebujesz pomocy przy zakupach? Skontaktuj się ze mną: kontakt@joannavi.com lub napisz na dowolnych mediach społecznościowych:)