Beżowy romantyzm 29.02.2020

Rozsiądźcie się wygodnie z kawą i dołączcie do naszej mini vintage przygody. W towarzystwie starych ścian i drewnianej okiennicy nie czułam się wcale jak na sesji zdjęciowej. Aromat kawy w powietrzu i pokojowe nastawienie współtowarzyszy sprawił, że wtopienie się w tłum ze sprzętem fotograficznym dawno nie było tak łatwe. Zwłaszcza, że mały uroczy aparat Aleksandra, też w owy klimat się wpasował.

Przed Wami stylizacja dość codzienna. Żakardową bluzkę ze stójką wprowadzającą sielski klimat połączyłam z beżowymi jeansami z wysokim stanem marki Strdivarius. Kolory obydwu rzeczy tak się zgrały, że wyglądają jak gdyby pochodziły z jednej kolekcji. Ten monopol beżu postanowiłam przełamać białymi czółenkami Kazar Studio i różową, vintage torebką.

stylistka szczecin

Każdy element tej stylizacji jest na tyle klasyczny, że idealnie sprawdzi się w innych outfitachach i okolicznościach. Beż idealnie połączy się z czernią i bielą. Proste jeansy z wysokim stanem jesienią jak i wiosną utrzymają w ryzach wiele stylizacji. Białe czółenka Kazar Studio będę nosić tak długo jak pozwoli na to pogoda. Ich krój jest dla mnie bardzo wygodny, a skóra sprawia, że idealnie dopasowują się do stopy. 

Nie wiem czy wiecie, ale myślę, że warto o tym wspomnieć- zdjęcia w tej sesji jak i w poprzedniej: a dokładnie TEJ, nie były retuszowane:)

Cafe Berlin

beżowa stylizacja
kawiarnia berlin cafe Szczecin
czułenka Kazar Studio

Pamiętajcie! Sesja bez kawy, psa, czy chodzenia po pasach — to nie sesja ^^
bluzka
Second Hand
spodnie
Stradivarius
buty
Kazar Studio
torebka
Vintage
Photos
Aleksander Images
Location
Cafe Berlin