Biała satynowa spódnica 07.12.2019

Biała satyna to mój ulubieniec jeżeli chodzi o świąteczne stylizacje. Muszę przyznać, stylizacja takiej spódnicy wymaga dodatkowej wprawy (zaciągnięcia, gniecenie i prześwitywanie wymagają specjalnego traktowania) ale warto! W tym sezonie nie mogłabym obejść się bez midi białej midi. Nie jest to mój wymarzony model ( idealna miała by mini rozporek i byłaby zdecyodanie grubsza) ale może uda mi się jeszcze taką znaleźć.  

Od początku wiedziałam, że stylizacja ta ma być prosta i miejska. Oprócz bieli znalazła się w niej tylko czerń. Ostatnio ciągnie mnie do łączenia tych dwóch tak podstawowych kolorów ze sobą.

W tej stylizacji widzicie też mój ulubiony biały sweter marki Selected Femme (ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, kupię 2 takie na zapas za każde pieniądze). Niesamowicie dobrze skrojony, każdej stylizacji dodaje modowego blichtru. Zarówno on jak i czarne kozaki za kolano z Żary znajdują się w mojej szafie już od ponad 2 lat — u cały czas świetnie sobie radzą! 

Jedyny dodatek w tej stylizacji to torebka z Primarka. Zakup za 8€ okazał się niezwykle trafny! Uwielbiam jej duży, srebrny łańcuch — dzięki niemu wyglada na o wiele bardziej stylową niż jest w rzeczywistości. SweaterSelected Femme
spódnicaAsos
ShoesZara
BagPrimark
PhotosAleksander Images