Biała klasyczna stylizacja 13.11.2019


Pora na poważną rozmowę. Jeżeli moja perswazja odnośnie białych butów na Was nie podziałała, czy możemy chociaż pójść na kompromis i przyznać, że białe stylizacje są świetne? Nie mówię, oczywiście, że ta jest genialna (chociaż…) ale chcę Wam pokazać mój stylizacyjny ideał. 

Są takie stylizacje, które masz w głowie od dawna, ale brakuje Ci idealnych składników. Na tę stylizację trochę sobie poczekałem. Głównie ze względu na spodnie. Znalezienie dobrze pasujących culottów to nie lada wyzwanie. Kiedy udało mi się znaleźć tę parę, a po przymierzeniu przekonałam się, że świetnie pasują — skompletowanie reszty rzeczy było tylko kwestią pójścia do szafy. 
Białych koszul Ci u mnie pod dostatkiem, ale do tej stylizacji wybrałam taką z kopertowym dekoltem. Idealnie wydłuża to co optycznie wybrały nam kuloty. Ta uszyta jest jako body, ale zamiast tak ją ubierać schowałam „końcówki” w okolicy pasa. Body i obcisłe białe spodnie to nie jest coś co chcesz pokazać światu. W tej stylizacji ważne było też dla mnie żeby kolory dołu i góry były ujednolicone.Dodatki w przypadku tak stabilnej podstawy to kwestia umowna.

Ja postawiłam na klasykę. Zależało mi na tym, żeby jedynym ciemnym akcentem w tej stylizacji były buty. Jak widzicie klasyczne szpilki Kazar Studio świetnie sprawdziły się w tej roli. Cieszę, się, że udało mi się dorwać je na wyprzedaży. Miałam bowiem dość szpilek na tyle sztywnych i źle wyprofilowanych, że nadawały się tylko do stania na zdjęciach. Te zobaczycie zapewne jeszcze w niejednym poście. 

Aby spełnić początkowe założenie jako torebkę wybrałam biały kuferek Guess Luxe. Pamiętacie co mówiłam o białych dodatkach w TYM poście? Jakość i wykończenie ma ogromne znaczenie. W tym przypadku nie było inaczej. Torebka ma bardzo precyzyjnie wykonane detale, a całość konstrukcji jest stabilna, dzięki czemu skóra nawet nie ma szansy się zniekształcić. 
BlouseAsos
TrousersZara
ShoesKazar Studio
BagGuess
PhotosPink Punk Photo