Zagubiona w Paryżu 09.10.2019

Dla tych z Was, którzy mieszkają w Szczecinie jedna rzecz nie będzie się w tym poście zgadzać — restauracja w tle. Rozwiązaniem tej zagadki jest jeden mały szczegół — zdjęcia te były robione niemalże rok temu, a dokładnie w pewien listopadowy poranek. 

A następnie zniknęły… 

Kiedy tylko udało nam się je odzyskać — przybyłam z nimi do Was. Bo stylizacja i tak ( jak to w paryskim szyku powinno być) nic nie straciła na swojej aktualności.

Uwielbiam biel coraz bardziej! I pomimo, że wielu biała koronkowa sukienka kojarzy się ze ślubem, czy inną oficjalną uroczystością — dla mnie to również propozycja idealna na co dzień.  A tu postanowiłam potraktować ją dość dosłownie -delikatnie i po parysku. Dodatkami do tego projektu Adrianny Okoń ( Lulu Fashion ) są: czerwony beret Vintage i pudrowo-różowe szpilki z czubkiem.

Co ważne w tej stylizacji sukienka to polski produkt — a sama marka pochodzi z okolic Szczecina!

Przy sukienkach szytych przez doświadczone krawcowe dodatkiem, który niejako dostajesz w gratisie jest pewność kroju — dosłownie czujesz, że sukienka to leży tak jak powinna. Jeżeli zatem poszukujecie koronkowej sukienki na wyjście — tę mogę polecić Wam z czystym sumieniem. A jeżeli chcecie kupić sukienkę w Szczecinie na ostatnią chwilę — jest to możliwe:)

Biała koronkowa sukienka Szczecin

blogerka szczecin Lulu FashionDressLulu Fashion by Adrianna Okoń
Photos
Kacper Kuniszek