Miejski look do pracy 19.08.2019

Jak z podartych jeansów i t-shirt’a zrobić szykowną stylizację? Diabeł tkwi w szczegółach. Dosłownie.

Tak jak spora część z Was, nabrałam się na ciepłe dni i podekscytowana szybko zabrałam się za kompletowanie i przebieranie garderoby na letnie i wiosenne dni do pracy. Z góry muszę zaznaczyć — nie pracuję w biurowcu, w którym obowiązuje ścisły dress-code. Ta propozycja stylizacji będzie idealna dla osób ceniących sobie miejski styl w bardziej eleganckiej odsłonie.

Jeansy wysokiej jakości, nie rozciągające się, z nonszalanckim elementem rozcięć mogą stanowić bazę wielu stylizacji. Tak samo jak klasyczny, granatowy t-shirt Polo Ralpha Laurena. Taka baza na lato — na miejskie i biznesowe wypady.

Pamiętajcie, że jeżeli kolorystykę zachowacie w szaro-granatowych odcieniach ( tak uwielbianych przez korpo) możecie pozwolić sobie na więcej jeżeli chodzi o dodatki czy fasony. Inaczej sytuacja ma się w momencie kiedy na składniowe swojego looku wybrałyście ciuchy o mocnych barwach/we wzory.

jenasy z dziurami allegro

Nie jesteście pewne czy taki styl Wam odpowiada? Pamiętajcie, że wiosna to idealny czas dla modowych eksperymewntów, zarówno tych szalonych jak i dostosowanych do miejsca pracy.  Żeby takie ekesperymenty nie nadwyrężyły Waszego budżetu warto szukać miejsc, gdzie można tanio kupić markowe ciuchy. Wszystko bowiem co widzicie w tym poście pochodzi właśnie z takich miejsc!

Zakupy Lav-mag
american outlet polo
american outlet sklep
stylizacja do biura na lato
Stylizacja do pracy w biurze.
stylizacja do pracy 2019t-shirt
Polo Ralph Lauren / americanoutlet.pl
jeansy
ASOS / LAV-MAG
marynarka
Second-Hand
Shoes
Second Hand
Photos
Krzysztof Jerszyński