Time 4 Wax 25.05.2019

Przygotowania do lata zaczęłam intensywnie od reaktywacji zakładki " beauty" — Dla Was i dla siebie:)

W końcu która z nas nie lubi czuć się pięknie kiedy tylko zaczyna odsłaniać skórę w słoneczne dni? 

Jak wiecie nie jestem beauty ekspertem, dlatego dużo testuje, kosnultuję się ze specjalistami i eksperymentuję w domowym zaciszu — domowe spa to także odpoczynek dla umysłu (no chyba że maseczka Wam się zważy).

W tym poście chciałabym podzielić się z Wami moją opinią na temat testowanego ostatnio przeze mnie salonu Time for Wax w Szczecinie.

W tym tekście znajdziecie:

- Najważniejsze informacje o samym salonie;

- Moje pierwsze odczucia i opinie;

- Najważniejsze informacje na temat depilacji woskiem.

- Konkurs i kod promocyjny;

1.  Time for Wax czyli gdzie co i jak:

Salon znajduje się w samym centrum Szczecina na ul. Wyzwolenia 29. Mieści się w nim kilka salonów. co najważniejsze na wizytę można przyjść prosto z ulicy bez zapisywania się. 

w salonie tym depilacji mogą podjąć się zarówno panie jak i panowie, A wydepilować można niemalże każdy fragment ciała. 

time for wax szczecin opinie


2. Opinie na temat Time for Wax

Piszę dla Was ten post po miesiącu od wizyty w salonie — żeby oprócz odczuć opisać także to co najważniejsze, czyli efekty.

Cały pobyt przebiegł w bardzo babskiej i przyjaznej atmosferze ( co mogliście zobaczyć na stories). Jest to bardzo ważny punk dla tych z Was, które obawiają się takiej wizyty. Na cały kompleks salonu składa się kilka mniejszych gabinetów. Przygotowanie do depilacji jest bardzo ważne, dlatego pierwszym krokiem po wypełnieniu ankiety przy rejestracji jest udanie się do łazienki. Kiedy jesteście już gotowe przechodzicie z kosmetyczką do gabinetu i tak jak przed masażem — jesteście zostawiane, żeby przygotować się do zabiegu.


depilacja woskiem szczecin

3. Jak przygotować się do depilacji woskiem?


Przed zabiegiem nie powinno opalać się, stosować opalania natryskowego, korzystać z sauny, czy używać ciężkich kremów/olejków.

Żeby depilacja przyniosła oczekiwany efekt należy także zabrać o długość włoska powinna ona wynosić od 0,5cm do 1 cm.

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości odnośnie tego punktu zajrzyjcie na stronę Time4wax lub skonsultujcie się bezpośrednio z najbliższym salonem.


time4wax


Konkurs!

tak jak obiecałam w tym poście pojawi się również konkurs oraz specjalny kod rabatowy do wykorzystania w salonie Time4wax.


Każda i każdy z was na hasło joannavi otrzyma 30% rabat na pierwszą wizytę w salonie! Jeżeli jednak macie ochotę na większą wygraną zapraszam was na poniższy konkurs.

Konkurs ten odbędzie się na moim Instagramie, a jego reguły są bajecznie proste, a do wygrania jest bon podarunkowy na 200zł do wykorzystania w salonie Time4wax


Regulamin konkursu 

Konkurs jest organizowany od dnia 25 maja 2019 roku do 6 czerwca 2019 do godziny 23:59. Zasady konkursu: uczestnik wykonuje zadanie konkursowe, opisane w poście konkursowym opublikowanym na profilu Joannavi na Instagramie (@joannavicom). Informacja o konkursie i zasadach uczestnictwa zostanie opublikowana 25 maja 2019 roku na kanale „joannavicom” na Instagramie oraz ja blogu www.joannavi.com

Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne. Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na stałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w regulaminie. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie tylko za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych, a na żądanie Organizatora powinny okazać oświadczenie o wrażeniu zgody na piśmie. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w konkursie. Uczestnictwa w konkursie i praw, i obowiązków z nimi związanych. Instagram nie stanowi żadnej ze stron w powyższym konkursie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaobserwowanie profilu joannavicom oraz Time4wax. Udostępnienie zdjęcia konkursowego na swoim instastories oraz skomentowanie postu konkursowego. Profil uczestnika musi być publiczny .Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.

Uczestnik zgłaszający się do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez właściciela storny www.joannavi.com dla celów przeprowadzenia konkursu. 

Laureatem konkursu zostanie osoba, która wykona wszystkie powyższe zadania oraz zostanie wylosowana.

Zwycięzca otrzyma w nagrodę bon podarunkowy do salonu Time4wax na kwotę 200zł. Sponsorem nagrody jest właściciel marki Time4wax.

Laureaci nie nabywają prawa do nagrody, jeżeli nie spełnili któregokolwiek z warunków określonych w Regulaminie. W takim wypadku nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym podanie przez nagrodzonego uczestnika konkursu danych, służących do identyfikacji, a także za wszelkie niezgłoszone Organizatorowi zmiany tych danych. Z chwilą ogłoszenia wyników konkursu osoby, które wzięły udział w konkursie, udzielają Organizatorowi nieodpłatnej licencji na okres 5 lat do swoich prac w zakresie publikowania komentarzy we wszelkich serwisach internetowych Organizatora.

Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania i odbioru nagrody. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: DzU z 2002 r., nr 101 poz. 926.Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1. niniejszego paragrafu, obejmuje także publikację nicku uczestnika – jako zwycięzcy konkursu. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w konkursie.

W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.