Happy Birthday 13.04.2019

Hippisowski vibe tej stylizacji, to że zmieściłam się w te spodnie, odrobina słońca czy jutrzejsze urodziny — pośród tych powodów znajdzie się na pewno winowajca, przez którego, w trakcie tej sesji, uśmiech nie schodził mi z twarzy. Dawno też w żadnym poście nie było aż tylu zdjęć — mam nadzieję, że sprawią Wam one tyle radości co mi.

Ten bardzo prosty look to moja propozycja na zbliżające się ciepłe dni. Elegancka satynowa bluzka dzięki kopertowej zakładce idealnie eksponuje 3 złote naszyjniki dopełniające dekolt. (W tym sezonie w mojej szafie pojawi się zdecydowanie więcej takich białych, koszulowych propozycji.) Jej klasyczny krój trochę uspokaja hippisowskie dzwony z rozcięciami — na kolanach i po bokach.

Oprócz wcześniej wspomnianych naszyjników (w tym mojego ostatnio ulubionego z literką "A") w tym looku pojawił się jeszcze jeden biżuteryjny element — bransoleta. Jak na mnie dość niecodzienny dodatek. Ta, odkopana w ciuchbudzie, wyjątkowo wzbudziła moją sympatię. Delikatnie mieni się w słońcu i dodaje odrobinę klimatu vintage całej stylizacji.

Żeby pozostać w klimacie boho, galanterię utrzymałam w jasnych, brązowych barwach. Uroczy kuferek z Reserved mieści wszystkie potrzebne przedmioty i daje nosić się na dwa sposoby, a szpilki z Brilu dzięki wygodnej szpilce umożliwiają bieganie po mieście i noszenie tak długich spodni ;)
Shirt
Second Hand
Trousers
Stradivarius
Bag
Reserved
Shoes
Brilu
Necklace
Primark
[bransoletka]
Ciuchbuda
Glasses
Mango
Photos
Emily T