Cekinowa sukienka NA-KD 25.01.2019


Tę cekinową sukienkę mogliście już widzieć u mnie na Instagramie (błyszczałam w niej na pracowniczej Wigilii). Przyszła pora na to żebyście zobaczyli ją w pełnej odsłonie, zwłaszcza, że jest teraz przeceniona na 90zł! 


Jak stylizować cekinową sukienkę

Cekinowe sukienki ze względu na swój "ciężar" często wbrew pozorom są trudne do wystylizowania. Warto przy nich kierować się zasadą " mniej znaczy więcej" i ilość dodatków ograniczyć do zbędnego minimum. Niezwykle istotne jest też to jak dana kreacja jest uszyta, dlatego nie polecam zamawiania sukienki z tak wymagającego materiału na 2 dni przed wyjściem — warto mieć czas na ewentualny zwrot/poprawki, które ze względu na cekiny, zwłaszcza te gęsto szyte, mogą być drogie i czasochłonne.

W sukience, którą mam dziś na sobie szycie jest idealne dla osób, które chcą wyglądać zjawiskowo, ale jednocześnie skromnie. Długie bufiaście zakończone rękawy, prostokątny, lejący się krój nie opinający ciała i gruby materiał sprawiają, że możemy poczuć się w niej bardzo komfortowo.

Jeżeli jednak zapragniemy mocniej przyciągać uwagę wystarczy kilka prostych zabiegów — dodajemy czarny, klasyczny pasek dla podkreślenia talii, wybieramy mocno zbierający stanik lub push-up do wypełnienia dość głębokiego dekoltu, ubierajmy proste wysokie szpilki i ta dam! +100pkt do seksapilu.

Do sukienki dobrałam delikatne, paseczkowe szpilki o wyjątkowym zakończeniu. Dzięki szpiczastemu zakończeniu i polakierowaniu nabierają one zadziornego charakteru.  

Rozmiarówka na stronie NA-KD.com

Sukienka którą widzicie to rozmiar 36. Zazwyczaj ubieram do niej pasek, tak aby podkreślić talię, ponieważ tej ewidentnie w tym modelu brak. Gdybym miała zamawiać ją jeszcze raz zdecydowałabym się na rozmiar 34. Warto zatem zapoznać się z tabelką zamieszczoną na stronie każdego produktu.

Jak możecie zobaczyć na video zamieszczonym w galerii, szew znajdujący się na wysokości żeber jest prosty i dość luźny, a na odcinku lędźwiowym zbiera się trochę materiału, zatem  jeżeli boicie się, że nie wejdą Wam w nią boczki czy brzuszek, albo większy biust — bez obaw:) 

A skoro już mowa o dbaniu o brzuszek…

Pyszny,czekoladowy fondant w towarzystwie bezalkoholowego,śliwkowego grzańca

A Wy, macie już w swojej szafie cekiny? Jeżeli tak,to w jakiej formie?  

Jeżeli jeszcze poszukujecie cekinowych, ale nie tylko cudeniek na najbliższy sezon — mam dla Was zniżkę 15% do wykorzystania na na-kd.com przy użyciu hasła: joannavi15 


Dressna-kd.com
ShoesEGO
PhotosPiszę Światłem
miejscePaprykarz