Czarne jeansy z dziurami 20.06.2018

Momsy (jeansy o bardzo klasycznym, luźnym kroju, z wysokim stanem zwane mom jeans) nie służą do budowania eleganckich stylizacji. Tym bardziej, jeżeli mają na środku ogromne dziury. Postanowiłam jednak na swój sposób podjąć to wyzwanie i stworzyć miejską, kobiecą stylizację, będącą zaprzeczeniem tych sportowych, kojarzących się ze spodniami w takim stylu. 

stylistka ze szczecina

Chciałam żeby w tej stylizacji pierwsze skrzypce grały akcesoria.  Dlatego też górę stanowi stonowana, satynowa koszula. Na tym czarnym tle szansę mają przebić się dodatki. Wszystkie brązowe, wszystkie bardzo klimatyczne, wszystkie vintage. 


Cały look otwierają żółte, kocie okulary, a zamykają białe szpilki w szpic z odkrytą piętą — jedne z wygodniejszych w mojej szafie!

żółte kocie okulary

W tej torebce zakochałam się od pierwszego wejrzenia, wiedziałam, że ile by nie kosztowała, muszę ją mieć. Miałam szczęście — kosztowała mnie nie całe 4zł. Zegarek ze starą, prostokątną tarczą i panterkowa apaszka to też zdobycze za mniej niż 5zł. Jak widzicie taką cienką chustkę można wykorzystać także do obwiązania rączek torebki. To bardzo dobry pomysł zwłaszcza kiedy są one wykonane z drewna, rafii, albo delikatnej skóry.


jeansy z dziurami

panterkowa chustka


mom jeans

drewniana torebka

modny Szczecin

żółte okulary born86

ShirtSecond Hand
TrousersZara
BagVintage
ShoesNew Look
GlassesBorn86
[apaszka]Vintage
[zegarek]Vintage
PhotosKacper Kuniszek