Garnitur za 4zł 01.05.2018

Po marynarce a’la Balmain z ostatniego postu przyszła pora na inny wybiegowy hit. Nadal to marynarka, nadal w kratę, ale z tą różnicą, że krata ta jest zachowana w monochromatycznych barwach. I nie tylko ona. Czarnobiały jest cały look. Spodnie, które dobrałam do marynarki kupiłam sporo czasu po niej, ale również w ciuchbudzie za 2 złote. W stylizacji odnalazły się razem idealnie!

Obszerną marynarkę przewiązałam szerokim paskiem — obowiązkowym elementem garderoby wg. Balmaina, Balenciagi, Hermesa i wielu, wielu innych.

Poza paskiem w stylizacji możecie dojrzeć dwa dodatkowe elementy. Jeden z nich to pomarańczowe paznokcie. Do monochromatycznych stylizacji zawsze dobieram wyrazisty odcień lakieru. Ten pomarańcz od OPI idealnie pasuje do takich klasycznych barw. 

Kolejny bardzo ważny dodatek to buty. Jak wiecie, zawsze przykładam do nich bardzo duża uwagę. Te czółenka spełniają praktycznie wszystkie moje wymagania. Sa bardzo wygodne, modne i tanie. Jeżeli Wam też się spodobały — koniecznie wpadnijcie na www.outletmax.pl .

A o tym płaszczu napiszę chyba książkę…

JacketSecond Hand
TrousersSecond Hand
Shoesoutletmax.pl
pasekSecond Hand
PhotosPaula Kaftańska
LocationSpiżarnia Szczecińska