Forever 21 w Szczecinie 01.12.2017

Od wielu dni na ulicach Szczecina wiszą plakaty informujące o otwarciu sklepu Forever 21 w nowej części centrum handlowego Galaxy. Do tej pory zakupy w tym amerykańskim gigancie mogliśmy zrobić w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu czy Poznaniu. Brak dużej rozpoznawalności marki dziwi tym bardziej, że ma ponad 600 sklepów na całym świecie ( tylko 180 mniej niż Tally Weijl).

Możemy być dumni z naszych 7 oddziałów (tu remisujemy na pierwszym miejscu w Europie z Niemcami) bo kraje takie jak Szwajcaria, Włochy czy Dania czekają w dość długiej kolejce krajów, do których Forever 21 jeszcze nie zawitał.

W ofercie sklepu znajdziemy ubrania damskie i męskie oraz kosmetyki i gadżety beauty. Co istotne marka ma też dużą ofertę ubrać plus size.

Dziewczyna Forever 21 jest modna i odważna. Aby oddać ducha marki poniżej znajdziecie zdjęcia produktów z każdej kategorii ( takich, które sama przygarnęłabym w swojej szafie).


1. Modna, kopertowa sukienka w złote grochy. 

Dostępna TUTAJ.

2. Sukienek tego typu znajdziemy tam całkiem sporo. Romantyczna i długa sukienka ze względu na prześwity nadaje się wg. mnie tylko na plażę albo sesję fotograficzną, ale i tak jest urocza! 

Dostępna TUTAJ.

3. Satynowa "skręcona" mini sukienka to idealna propozycja dla dziewczyn o dobrej figurze ( satyna nie ma litości) na wieczorne wyjście. Do takiej sukienki nie potrzebujesz już żadnych dodatków.

Dostępna TUTAJ.

4. Czarne dzwony z falbaną. W takich spodniach każdy krok będzie ciągną za sobą wzrok przechodniów ;)

Dostępne TUTAJ.

5. Biało-czerwony sweter w narciarskim stylu.

Dostępny TUTAJ.

6. Ogromny sweter z dekoltem w V. Uwierzcie, że wystylizowany wygląda o niebo lepiej!

Dostępny TUTAJ.

7. Klasyczny szary sweterek z wyjątkowym wiązanym dekoltem na plecach.

Dostępny TUTAJ.

8. Cekinowy kombinezon z odkrytymi plecami idealny ma imprezę.

Dostępny TUTAJ.

9. Minimalistyczny kombinezon z nogawkami a’la culotte. 

Dostępne TUTAJ.