Converse Star 04.06.2017

Jak pewnie pamiętacie niedawno podjęłam się pewnego modowego wyzwania. Stworzyłam pięć stylizacji z użyciem butów Converse z RetroKicks.pl. Dlaczego było to wyzwaniem? Pomimo, że Conversy istnieją na rynku ponad 100lat, a każda z moich koleżanek miała na nie faze (u niektórych trwa ona do dziś^^) do mojej szafy nigdy nie trafiły. Dlatego też nie mieliście okazji ani razu widzieć ich na blogu.

Do dziś.

1. Stylizacja biurowa

To prosty przykład looku smart casual w złotej proporcji — biała klasyczna koszula (najbardziej elegancki element), cygaretki w przygaszonym, ale nie czarnym kolorze (element z garderoby codziennej) i na koniec Conversy (sportowy element). Jest to idealna propozycja dla osób pracujących w biurze, ale ceniących wygodę. Oczywiście jeżeli dress code nie przewiduje dla Pań noszenia szpilek ;)

Model dostępny: TUTAJ

2. Look sportowy.

Nawet w sportowej stylizacji możecie przemycić odrobinę modowych inspiracji. Bazą tej była ogromna bluza Ralpha Laurena z dużymi naszywkami i logiem. Pomimo iście sportowego kroju, dzięki ostatnim trendom idealnie odnalazłaby się też w stylizacji streetstyle’owej. 

Dla perfekcjonisty: Jeżeli w sportowej stylizacji, na która składa się kilka elementów dobierasz do siebie produkty różnych marek zadbaj  to żeby były uwspólnione kolorystycznie (buty + naszywki/logo bluzy).

Model dostępny: TUTAJ

3. Pozamiejski chill

Czarne jeansy, biały ażurowy i czarne Conversy ze złota wstawką.

Ten złoty czubek pełni tu większą rolę, niż mogłoby się wydawać. Jego faktura zdaje się być inspirowana naturą, a w dodatku pięknie odbija słońce.

Dla perfekcjonisty: Do biwakowania/ aktywności fizycznych wybieraj jeansy z grubego splotu (te "twardsze"). Podczas kucania/ siedzenia nie rozciągają się tak bardzo i zachowują odpowiedni fason.

Model dostępny TUTAJ

4. Miejski look

Moja ulubiona stylizacja to ta, na którą składa się najwięcej elementów. Błękitna hiszpanka, białe rurki, jeansowy płaszcz i beżowa torebka oraz zwieńczenie — białe Conversy ze srebrnym czubkiem. To idealna propozycja zwłaszcza na lato. Bo jeżeli już mieć Conversy w Szafie — to na pewno białe.

Model dostępny TUTAJ

5. Coffe Time

Conversy do plisowanej spódnicy? Czemu nie! 

Ale ten look zobaczycie już w lookbook’u: LOOKBOOK CONVERSE 2017

Model dostępny TUTAJ

Jak odnalazłam się z obiektywie Remedy Brand w tak nowej roli? O tym już w kolejnym, zakulisowym poście:)


Zdjęcia, videoRemedy-brand.pl


ButyRetro-kicks.pl