OOTD: Koszula Sobora 25.04.2017

Przez naszą piękną, wiosenną pogodzę dopadło mnie choróbsko i uwięziłam się na cały dzień w domu. Jednak dzięki temu, zamiast jutro, już dziś trafi do Was najnowszy post.

OOTD ( ang. outfit of the day) czyli stylizacja dnia to seria postów pokazujących stylizacje stworzone szybko, na potrzeby konkretnych okazji. Ta stylizacja towarzyszyła mi na biznesowym spotkaniu w Szczecińskiej Spiżarni.

Skuszona przebijającym się przez ciemne chmury słońcem postawiłam na wiązane botki na słupku i krótką, a’la skórzaną spódnicę. Góra stylizacji miała spełniać bardziej oficjalne zadanie. Jeżeli zdaje Wam się, że gdzieś już widzieliście tę marynarkę — nic dziwnego. Przywrócony ostatnio do łask krój i wzór, królował pierw na wybiegu u Balenciagi czy Celine, potem w lookbook’u Zary, a później już na ulicach stolic mody na całym świecie. 

Najbardziej eleganckim i ponadczasowym elementem tego outfitu jest biała koszula. O nich stworzę chyba niebawem osobny post, bo zaczynają zajmować w mojej szafie coraz ważniejsze miejsce. Ta z Sobory jest idealnie taliowana i skrojona. Bardzo brakowało mi właśnie takiego klasycznego pewniaka — czy ubierzesz ją do spódnicy, czy do jeansów, będzie idealnie pasować. Dlatego zobaczycie ją niebawem w kolejnej stylizacji.
JacketSecond Hand
ShirtSobora
SkirtSecond Hand
ShoesOutlet Max
PhotosPaula Kaftańska