O kilku rzeczach dodających pewności siebie 05.04.2017


Po pierwsze buty.

Tu chyba zaczyna się wszystko. Mówi się, ze są one dosłownie i w przenośni podstawą stylizacji. Bardzo często zdarza się, że ciekawy model inspiruje mnie do stworzenia całego look’u.

Jeżeli są niewygodne, zniszczone… nie wzmocnią one u nas dobrego samopoczucia.


Ile razy miałaś już tak, że ubierając nową bluzkę, wymarzone buty, czy idealnie dopasowane spodnie nie myślałaś już o makijażu, odstającym kosmyku włosów, czy ciężkim dniu w pracy?


Następny etap to spodnie.

Ze względu na krągłości tu i ówdzie, krótkie nogi i wcięcie w tali miałam zawsze problem z doborem idealnych spodni. Zmieniło się to z dniem kiedy dotarła do mnie paczka od GirlJ. Jeżeli chodzi o postrzeganie jeansów dzień ten zmienił bardzo dużo, ale sporo by o tym mówić — poświęcę im cały następny post i wszystko na spokojnie Wam opowiem.

Jeżeli tylko nie chcecie mieć kwadratowej pupy — nie trzymajcie telefonu w tylnej kieszeni spodni!:p

W tym sezonie ogromną dawką pewności siebie mogą obdarować nas T-shirty. Nie tylko dzięki wygodzie i skojarzeniom z ciepłymi dniami, ale głównie dzięki napisom na nich umieszczonym.


Ostatni składnik to ciekawy dodatek.

Mała błyszcząca torebka na łańcuszku, przypominająca tą, o której marzyłyśmy za czasów śnienia o księżniczkach jest w tym przypadku idealna.A make up no make up rekompensuję sobie ciekawym kolorem paznokci.A co dodaje Wam pewności siebie?

t-shirtBossPose
TrousersGirlJ
ShoesTop Shop/ outletmax.pl
BagBrytyjka.pl
PhotosKacper Kuniszek