Into The White 20.04.2017

Pamiętacie mój post na instagramie o pójściu na rozmowę kwalifikacyjną w dresach? To właśnie ta stylizacja! 

Spodnie Into the white rozkochały mnie w sobie i zainspirowały do poszukiwania innego ich użycia niż ze sportową bluzą (jak to jest w lookbook’u) lub z t-shirtem ( jak to zwykłam je nosić). Spodnie pomimo sportowej wygody i dwóch lampasów zachowują elegancki charakter — głównie dzięki prostemu krojowi i użytemu materiałowi.

O tym, że lubię łączyć spodnie w nietypowych stylizacjach mogliście przekonać się już w TYM poście. Tu mamy jednak doczynienia z elegancką stylizacją.

Biała koszula idealnie pasuje do takiego dołu, a dzięki rozcięciom na ramionach nie zamyka sylwetki i staje się ciekawym elementem całego look’u.

Dobranie dodatków do tej stylizacji było bardzo proste. Od początku wiedziałam, że muszą być to rzeczy dobre jakościowo, minimalistyczne i eleganckie. Torebka z Simple jest moją pierwszą zdobyczą tej marki. Od początku się w niej zakochałam — jest ze skóry, posiada dwa łańcuchy i zamyka się od góry na magnez. Łańcuszek zastępuje element biżuteryjny i pasuje kolorem do butów — jest zatem idealna.

Szpilki z Outletmax uratowały życie tej stylizacji. Potrzebowałam bowiem butów na wysokiej cienkiej szpilce w srebrnym kolorze, z cieniutkimi paskami i oto one! Szpilki od Ralpha Laurena.

P.S Pracę dostałam, a pracodawca pochwalił spodnie, więc chyba korporacyjny dresscode się zmienia ;)

ShirtIl Piu
TrousersInto the white / Concept Story
ShoesRalph Lauren / Outletmax
BagSimple
PhotosKacper Kuniszek