Futro z kanarka 04.04.2017

Już w weekend zobaczycie jak przygotowuję się do Wielkanocy, póki co możecie zobaczyć jak nastroić się do wiosennych zakupów.

Po 1. Futro

A dokładnie rzecz biorąc "futro". Moja seconda handowa zdobycz czekała na premierę kilka dobrych miesięcy. Materiał, z którego zrobiona jest ta narzutka jest zbyt puchaty żeby wepchać ją pod jesienny czy zimowy płaszcz. Pierwszy tak słoneczny dzień w Szczecinie to idealna okazja żeby ją Wam pokazać.

Na szczęście, wyczułam, że może być na nią już…Za ciepło. Stąd też obecność pięknej, klasycznej hiszpanki. Prosty krój i wiązane rękawy sprawiają, że mimo prostoty może stać się ona jednym z głównych elementów look’u.

Skoro to zakupowy look nie mogło zabraknąć obszernej torby i wygodnych butów, oraz okularów z którymi się ostatnio nie rozstaję. Wyjątkowym elementem tej stylizacji są spodnie, ale o nich już w następnym poście.

Jak mogliście widzieć na Insta Story skórzane mokasyny Michaela Korsa to moja najnowsza zdobycz z outletmax.pl. A skoro już przy butach jesteśmy… kwiecień będzie pod tym względem szalony!

CoatSecond Hand
BlouseIL PIU
TrousersGirlJ
ShoesMichael Kors/ outletmax.pl
Bagbrytyjka.pl
BraceletHouse
PhotosKacper Kuniszek