Czym jest cateromarket.pl 03.04.2017

Czym jest Cateromarket?

Ostatnio po opublikowaniu na insta story zdjęć z cateringiem napłynęło do mnie kilka pytań. Część z nich się powtarzała, dlatego odpowiem na nie tutaj.

Ale zacznijmy od początku.

Na cateromarket.pl trafiłam podczas moich pierwszych poszukiwań cateringu. Ostatni okres jest bowiem bardzo gorący i zdarzało się, że kilka dni pod rząd wpadałam do domu tylko się "wyspać" ( 5 godzin to o kilka za mało by tego dokonać) i leciałam znowu do pracy czy na uczelnię.

Brak czasu, zaraz po tym, że się na diecie pudełkowej totalnie nie znam, był kolejnym, bardzo istotnym czynnikiem, przez który trafiłam na te stronę.

Jeżeli nie wiecie zatem jaki catering jest dostępny w Waszym mieście ( w Warszawie jest ich np. aż 150!), ile kalorii potrzebujecie lub jaka dieta jest dla Was najodpowiedniejsza, albo po prostu chcecie poznać opinie innych osób na temat wybranej firmy, musicie zajrzeć na cateromarket.pl

Jak widzicie, pudełkowe dania mogą być stworzone z naprawdę wielu składników:)

A oto odpowiedzi na Wasza pytania:

1. Czy muszę zamawiać catering na wiele dni?

— Oczywiście, że nie, możesz tak jak ja, zamówić catering nawet na 1 wybrany dzień.

2. Czy korzystanie z porównywarki jest płatne.

— Nie:)


3. Wygląda już na zimne… Smaczne jest to w ogóle?

-Rozwijając to pytanie — tak, dania otrzymuje się zimne ( kurier kursuje od 2:00-8:00 tak aby catering trafił do nas przed wyjściem do pracy czy szkoły), ale jest to klasyka jeżeli chodzi o jedzenie na telefon. Często wiele rzeczy, jak np. sałatki, smoothie, czy ciasta nie wymagają podgrzania. A wszystko co zamówiłam — było pyszne!

4. Dałaś radę się tym najeść.

— Moje porcje były równoważne ok 1800kcal. Dla fizycznie pracujących mężczyzn wydawały się one oczywiście małe, ale dla mnie były idealne. Dlatego też ważne jest dobranie ilość potrzebnych kalorii wg. swoich potrzeb.

5. Czy strona Cateromarket działa też w małych miejscowościach?

— Od Czechowic-Dziedzic, przez Pszczynę, po Węgrzce — wszędzie udało mi się znaleźć catering, więc bardzo możliwe, że w Twojej miejscowości też jest, wystarczy sprawdzić w wyszukiwarce na górze strony.