Paznokcie: inspiracje 01.02.2017

Piękne paznokcie to marzenie każdej kobiety. Modne paznokcie to niezbędny dodatek do idealnej stylizacji. 

W poniższym poście poznacie 3 najlepsze pomysły na paznokcie ostatnich miesięcy, a wśród nich najmodniejszy marmur, burgund i nude. 

1. Marmur

Marmurkowe paznokcie to pierwsze wymyślne wyzwanie, którego podjęła się właścicielka Idei Piękna ( to spod jej rąk wychodzą moje ręce ;) ). Dlaczego wymyślne? Kiedy wymarzyłam sobie takie paznokcie brakowało jeszcze w internecie tutoriali na ich temat, ale Ola poradziła sobie świetnie! Marmurki to jedne z najlepszych paznokci jakie miałam. Może zrobimy jeszcze czarną wersję?

Paznokcie marmurki
To właśne z czarościami i czerniami najbardziej lubiłam nosić te paznokcie. Zdj. Meg Visual WIĘCEJ

2. Nude + hologram

Mam słabość do manicure w tych barwach. Caffe Latte, beż, nude — mogłabym je nosić non o stop! Nie tylko dla tego, że wyjątkowo mi się podobają. One po prostu do wszystkiego pasują i zawsze wyglądają szykownie. Żeby jednak dodać im charakteru na środkowy palec dodałyśmy mały diamencik Swarovskiego, a na serdeczny lekko zmatowiony hologram.

Paznokcie nude
WIĘCEJ z tego postu.

3. Bordowy lakier

Ostatnia inspiracja to hołd dla uwielbianego przeze mnie ostatnio koloru. Matowe paznokcie zawsze wyglądają świetnie. Ale ten kolor… wygląda prześwietnie! W nadchodzącym sezonie będę jeszcze często nosiła jego kombinacje.

Paznokcie burgund
Chcecie zobaczyć więcej zdjęć? Skoczcie do następnego postu:)


Więcej inspiracji ze studia Idea Piękna TUTAJ.

Do stylizacji paznokci użyte zostały produkty Indigo.