Doczepki Cameron Hair 30.01.2017

Ze względu na wiele waszych pytań odnoście tego posta. Postanowiłam napisać troszkę więcej o doczepkach z Cameron Hair.

Ponieważ moją recenzję możecie przeczytać w powyższym poście, tutaj zawrę najczęściej zadawane pytania:)

FAQ

1. Czy takie włosy nie spalą się np. w lokówce.

Włosy doczepiane, tak jak i naturalne nie lubią wysokich temperatur, dlatego warto ustawić prostownicę/lokówkę niżej niż na maksymalny poziom nagrzania. Włosy te są wykonane z wysokiej jakości materiałów/włosów naturalnych, a nie z plastiku (jak peruki za 11zł) więc… bez obaw, nic im się nie stanie.

2. Czy takie włosy można myć?

Wręcz trzeba! Dobrze pielęgnowane włosy, w odpowiedniej temperaturze i odpowiednimi środkami ( cały artykuł o tym znajdziecie tutaj) może przedłużyć ich żywotność nawet do 5 miesięcy!

3. Nie szkoda Ci kasy?

Najtańsze doczepki syntetyczne możecie kupić za lekko ponad 30 zł, a te z włosów naturalnych już za 140zł. Patrząc na okres przez jaki można ich używać i jakie efekty osiągać — to bardzo dobra inwestycja.

4. Czy nie bałaś się, że włosy Ci odpadną?

Owszem, bałam się, ale tylko dopóki ich nie wypróbowałam ;) Metoda Clip-In ( błyskawiczna w użyciu) trzyma się na włosach dzięki malutkim grzebykom na zatrzask. Jeszcze nigdy nie zsunęły mi się z głowy. 

Uważajcie jednak, żeby grzebyki nie wyszły Wam z pod pasma włosów.

5. Czy chce Ci się je codziennie zakładać.

Nie, dlatego też tego nie robię. Doczepek używam kiedy chcę stworzyć fryzurę wymajającą większej ilości włosów, albo potrzebuję zwiększyć ilość obecnych. Nie oznacza to jednak, że nie można nosić ich codziennie zwłaszcza, że aplikacja wszystkich pasm trwa niecałe 3 minuty.

6.Na kolejnych zdjęciach widać, że po prostu ścięłaś włosy.

Na kolejnych zdjęciach widać, że zdjęłam doczepki ;) Dla porównania, zdjęcia z niebieskiego posta z doczepkami + zdjęcie robione kilka dni później, bez doczepek. Różnicy w kolorze brak ( odcień doczepek idealnie odpowiada moim naturalnym włosom) za to różnica w długości to ok 12 cm.

Więcej o doczepianych włosach znajdziecie na: Cameron Hair