Najlepsze 8 kosmetyków 2016 roku! 24.12.2016

Kontynuując serię podsumowującą 2016 rok zabrałam się za kosmetyki i zebrałam tu rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie mojego codziennego makijażu lub te, które wyjątkowo mnie zachwyciły.

1. Sculpting Powder- Paleta modelująca od Lovely.

To już moja 3 (!) identyczna paletka i nie wyobrażam sobie bez niej konturowania. Efekt rozświetlacza 10/10- umywają się przy nim nawet o wiele droższe zamienniki. Bronzer do konturowania genialnie wpasowuje się w odcień mojej cery, dzięki czemu nie rzuca się mocno w oczy, a daje dobry efekt. Środkowego pudru używam do zmatowienia miejsc na twarzy, które są najbardziej narażone na świecenie.

2.O tym olejku mogliście czytać już poście o całej różanej serii. Używam go codziennie. Rano po oczyszczeniu twarzy wklepuję go lekko w skórę — idealne rozwianie przed makijażem dla osób z suchą i wrażliwą cerą.

3. Podkład Ingrid do zdecydowanie moje najlepsze kosmetyczne odkrycie tego roku! Idealnie pokrywa, nie wysusza, nie tworzy maski. I… kosztuje ok 13 zł. Musicie to po prostu wypróbować.

4. Tego błyszczyka od Golden Rose nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Idealna konsystencja, cena i trwałość. Kolor, który mnie zachwycił to nr. 10. W odróżnieniu od powyższych kosmetyków nie jest to propozycja na co dzień. Czekam jednak na powiększenie obecnej rodziny kolorów tej pomadki.

5. Ten mały niepozorny lakier od Eveline to mój must have. Nie możecie zdecydować się czy kupić błyszczący czy matowy lakier? Już nie musicie, ten zmatowi każdy, który wybierzecie.

6.Wytrzymały i piękny, taki powinien być lakier i takie są OPI. Ten kolor i khaki, który mogliście wiedzieć już w wielu sesjach na blogu należą do moich ulubionych.

tekst 7. O dziwo wiele tu lakierów. Ta trójka od Miss Sporty to najgorętsze trendy tej jesieni. Śliwka i  dwie wariacje na temat miedzi, którą uwielbiam. Takie kolory odmienią każdy nawet najnudniejszy look.

8. Na koniec odżywka od Eveline, która na pewno niebawem ponownie pojawi się w mojej kosmetyczce. To wybawienie od pękających ust za 12 zł.  Więcej o jej stosowaniu i efektach tutaj.