Jeans minimalistycznie 19.10.2016

To jeden z najbardziej minimalistycznych looków jaki kiedykolwiek stworzyłam. Dodatkowo, każda rzecz w tej stylizacji inspiruje się nawzajem. Wiecie, czasem coś "robi" cały look. Tutaj każdy element jest tak samo ważny.

Zaczęło się od zegarka Cluse. Kiedy tylko dotarła do mnie paczka od Time&More wiedziałam już, że mam nowego zegarkowego ulubieńca. Ten klasyczny model z dużą tarczą ma wyjątkowy, jeansowy pasek. Łączę go jedynie z jeansowymi dołami lub jasnymi sukienkami. Ciemniejsze elementy garderoby odejmują mu urok.

Zegarek Cluse
Jeans minimalistycznie
Jeans minimalistycznie
Jeans minimalistycznie

Wiedziałam zatem, że potrzebuje jeansów. Niestety, jeżeli chodzi o spodnie moja garderoba jest bardzo uboga. Spodnie postanowiłam zatem zrobić sama. Posłużyły mi do tego stare, obcisłe dzwony z ciuchbudy. Dzięki temu, że z natury rozszerzały się ku dołowi, dzięki odpowiedniemu cięciu i poszarpaniu dołu uzyskałam jeden z najmodniejszych modeli w tym sezonie. 

Jeans minimalistycznie
Jeans minimalistycznie

Buty wpadły mi w ręce ( w ciuchbudzie za 3zł, ale jeszcze z metką) na dzień przed sesją i całe szczęście! Nie są co prawda lateksowe, ale idealnie go naśladują i ciekawie przełamują minimalistyczną, matową stylizację.

Jeans minimalistycznie
Jeans minimalistycznie

Koszula dołączyła do tej ekipy na samym końcu. Bowiem do wieczora przed sesją nie miałam pojęcia co wyląduje na jej miejscu. To zbyt obcisłe, to eleganckie, to …to nie to. Wtedy też do akcji włączyła się szafa mojego chłopaka (sorrki, że dowiadujesz się dopiero teraz) i uratowała mnie z opresji. Prawdziwa męska koszula spełnia wszystkie moje wymagania. Nie jest obcisła, ma idealną długość i rękawy do podwinięcia.

Jeans minimalistycznie
Jeans minimalistycznie
WatchTime&More
ShirtMęska szafa
TrousersSH/DIY
ShoesSH
PhotosMagdalena Puszkarek
Location
Oksuper <3

P.S Wpadnijcie na mojego instagrama (joannavicom) czeka tam na was kod promocyjny do sklepu Time&More !