Silver tsunami? Moda po 50! 17.06.2016

Helena Norowicz w trakcie sesji promującej markę.

Jak ma wyglądać kobieta po 50, 60, 70? Jak zadowolić coraz bardziej wymagająca i powiększająca się grupę konsumentów? Na to pytanie stara się odpowiedzieć swoją kolekcją Iga Dymel studentka Projektowania Ubioru na Wydziale Wzornictwa w Wyższej szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Manifest dojrzałego piękna. 

Tym ma być pokaz kilkunastu kostiumów zaprojektowanych dla wyjątkowych, pewnych siebie kobiet. Kobiet chcących podejścia indywidualnego do mody, która jest do nich kierowana. Kobiet, które mają dość dopasowywania się do mody wybiegów tworzonych dla 20-latek.

Kto już zaufał marce Dimel? Lista twarzy marki jest imponująca.

Otwiera ją Helena Norowicz (pierwsze zdjęcie) urodzona w 1934 roku aktorka, modelka ikona stylu wg Elle. W projaktach marki zobaczymy także Mariolę Bojarską Ferenc, DJ Wikę, Małgorzatę Pieczyńską, Annę Korcz, Bernadettę Machałą Krzemińską, Jagę Janik, Annę Tomaszewską, Teresę Pijewską, Marzenę Broszkiewicz, Dorotę Kowalewską.

Kolekcja ma swoją premierę 27 czerwca 2016 roku w Łodzi. Sama projektantka zapowiada, że nie będzie to "zwykły" pokaz, a spektakl muzyczny z muzyką na żywo i niesamowitą instalacją stworzoną z ok 200 punktów świetlnych!

Czy silver tsunami za sprawą marki Dimel rozbłyśnie tego wieczoru? Nie omieszkam Was o tym poinformować.

Do zobaczenia w Łodzi!

Projektantka z twarzą marki Heleną Norowicz