Tropical Islands 17.01.2016

Oto wyjaśnienie mojej początkowo-rocznej nieobecności. Przed wami krótki, lifestylowy post o pobycie na Tropical Islands. Przeszukując internet przed wyjazdem trafiłam na masę różnych opinii — a oto moja ;)

Na wyspie spędziliśmy kilka dni, a pomimo to nie odwiedziłam wszystkich możliwych  miejsc — mit, że można zobaczyć wszystko w jeden dzień — obalony.

Przyjechaliśmy tam w środku tygodnia i taka jest też moja rada. Jeżeli będziecie planować taki wyjazd, postarajcie się zarezerwować sobie czas od poniedziałku do piątku (który o dziwo był bardzo spokojny).Po wymeldowaniu w sobotę odechciewa się tam na dłużej zostawać (po ostatniej nocy możecie zostać na wyspie do 24:00). Plaża wypełniona po brzegi jak w Dziwnówku, czy innym Sopocie, maaasa ludzi, kolejki… Wszystko to co zaburza wspomnienia ostatnich kilku dni.

Tropical Islands

Powitalna kolacja — do wykupienia przy rezerwowaniu pokoju — to idealny pomysł na smaczny i romantyczny początek pobytu. Uwaga, jeżeli wasze kubki smakowe są wybredne, a żołądek bardzo pojemny, może lepiej odłóżcie te pieniądze na kolacje w którejś z innych restauracji — a starczy to na ok 2 kolacje dla 2 osób. Mój żołądek był na szczęście wygłodzony po całodniowej podróży, a kubki smakowe uwielbiają być zaskakiwane.

Przystawka — tatar z łososia na glonach
Przystawka — tatar z łososia na glonach
Pierś z kurczaka na zielonym risotto
Pierś z kurczaka na zielonym risotto i dwa pyszne niewiem jakie — trudności ze zrozumieniem włocha mówiącego po niemiecku — sosy, uwierzcie były boskie!
Jedzenie pod palmami smakuje
Jedzenie pod palmami smakuje o wiele lepiej! Udowodnione ;)
Taras z widokiem na plażę
Może drink po kolacji? W Palm Beach możecie wypić je na tarasie z widokiem na plażę…
Bar przy Lagunie
A w barze przy Lagunie możecie wziąć drinki na wynos i… wziąć je ze sobą do wody
Wyspa nocą
Wyspa wyglądała najpiękniej nocą. Dlatego idealnym rozwiązaniem było spanie do 12:00 i zabawa po 24:00
Tropical Islands
Wszystkie ulubione smakołyki w jednym miejscu serowe Nachos, Snyders — serowe precelki, orzechy Macadamia i ciasteczka z czekoladą. Idealny początek (i koniec) dnia! (Tak, lubię jeść w łóżku)
Tropical Islands
Jeżeli nie należycie to osób, które jedzą 4 talerze na śniadanie — tak, są tylko moje — żałujcie. Przy noclegu w pokojach,bungalowach i apartamentach śniadanie jest wliczone z cenę. Jeżeli nie jest, a wy lubicie dobrze zacząć dzień, radzę w nie zainwestować (ok 14 Euro na osobę) czeka Was tam nie szwedzki stół, a szwedzka restauracja. Ja mogłabym siedzieć tam godzinami.
Spacer po tropikalnym lesie
A żeby to wszystko potem spalić — spacer po tropikalnym lesie. Ciepło, piękne widoki i te flamingi! Na pewno jeszcze zobaczycie kiedyś ten kombinezon <3
bransoletka
Ulubione dodatki na nadchodzący sezon? Takie bransoletki!
Flamingi
Mówiłam już, że kocham flamingi?

Wyjazd uważamy za baardzo udany, jeżeli macie czas i możliwości wyjechać za granicę, możecie zrobić to za bardzo zbliżoną cenę. Dla osób niedysponujących ogromem czasu i chcących mieć wiele przyjemności w jednym miejscu — rozwiązanie idealne. I tak, gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, jedzenie jest pyszne!